Pieszczoty ręką

Jest to początek tego, co nazywam „grą podniecającą”. Jeśli' ręka dostarczająca pieszczot należy do mężczyzny, wówczas uda kobiety przy dotykaniu ich rozsuwają się jakby samorzutnie, tak że narządy płciowe stają się łatwiej dostępne. Jeśli zaś podniecenie seksualne kobiety – pod wpływem tych pieszczot – przekroczy pewien poziom, wówczas zwiększa się znacznie dopływ krwi do narządów płciowych oraz rozpoczyna się nabrzmiewanie warg sromowych dużych. Następstwem tego jest rozsunięcie się warg sromowych dużych oraz uwidocznienie sromu wraz ze znajdującymi się w nim tworami, a zwłaszcza łechtaczką, W tym samym czasie pojawia się lekkie wydzielanie gruczołów śluzowych przedsionka, jeden z palców pieszczącej ręki jakby samorzutnie wślizguje się cło sromu i kontynuuje dotykanie go, a ponieważ napotyka głównie na żołądź łechtaczki (glans clitoris), więc stosuje jej obmacywanie. Łechtaczka ulega tym bardziej obmacywaniu, że znajduje się już w stanie pewnej erekcji, powodującej nie tylko jej powiększenie, lecz również obnażenie żołędzi. Palec z pewnością natrafia wtedy na najbardziej wrażliwe miejsce (tam, gdzie znajduje się przyczep wędzi- deika) tego czułego na bodźce erotyczne narządu, którego czułość zwiększa się jeszcze w stanio erekcji.

Rozumie się samo przez się, że to, początkowo phawie nieświadome dotknięcie, powoduje niezwykły wzrost podniece- nia seksualnego u kobiety. Podobnie zrozumiałe jest. że mężczyzna odczuwa znaczny wzrost odczuć rozkoszy, gdy spostrzega, żc jego dotknięcia wprawiają w zachwyt ukochaną kobietę.

Przejście od tego spostrzeżenia do rozmyślnego, ciągłego pobudzania tych miejsc, które okazują się najbardziej wrażliwe – odbywa się już samorzutnie.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>